אודות

חברת Copacabana (קופקבנה) הוקמה ב-2005, ומאז מייצרת ומייבאת ממפעלי ומותגי העל בברזיל בגדי ים במידות, בגזרות ובצבעים שמתאימים יותר לקהל הישראלי. כל בגדי הים המוצעים בחנות שלנו בשינקין 5 תל אביב ובאתר זה הם Made in Brazil, ותוכלו למצוא אותם בכל הגזרות: חוטיני, כמעט חוטיני, גזרה ברזילאית, גזרה אירופית קונבנציונלית עם בד רחב יותר וגזרות מכסות בדגמים מרשימים ואופנתיים, וכל זאת במגוון הצבעים המרשים שיש לברזיל להציע.

בגדי הים מיוצרים מבדים איכותיים ביותר העשויים מנאו-לייקרה, שיחד עם תחושת הנוחות המרבית שהוא מעניק, הוא גם מעצב את הגוף ומחמיא במיוחד באזור החזה והאגן. בעוד באתר תוכלי לרכוש סט של תחתונים וחזייה, בחנות ניתן לשלב בין דוגמאות מכל המידות והגזרות ללא הגבלה. טווח המידות בתחתונים נע בין 34 ל-46 ובחזיות בין 34 ל-50.

Copacabana היא מהחברות הראשונות בישראל שייבאו בגדי ים היישר מברזיל, כשלאור ההצלחה והביקוש החלה לייצר גם בגדי ים בעלי בד רחב יותר הנפוץ בנוף האירופי והים תיכוני, על מנת לתת מענה לקהל רחב ככל האפשר. על איכות לא מתפשרים ואין צורך בחיקויים כשאפשר להשיג את הדבר האמיתי. כדי להיראות ולהרגיש אקזוטית, גם בגד הים שלך צריך להגיע היישר מברזיל.